Porozmawiaj z
konsultantem
 • Dokonaj wyboru tematu rozmowy
 • Podaj swoje dane kontaktowe

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin.

 • Preferencyjne kredyty dla Każdego
 • Bankowość mobilna - Twój Bank w Twoich rękach
  Międzynarodowe przekazy pieniężne WESTERN UNION
  Bank Spółdzielczy w Przysusze uczestniczy w realizacji szybkich międzynarodowych przekazów pieniężnych za pośrednictwem firmy WESTERN UNION. Western Union to światowy lider na rynku przekazów pieniężnych, oferujący łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób przesyłania pieniędzy do ponad 300 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówe świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.

  Aby wysłać przekaz pieniężny nie jest wymagane posiadanie rachunku.

  Wypłata środków
  W celu wypłacenia przesłanych pieniędzy należy po otrzymaniu powiadomienia od nadawcy przekazu o dokonaniu wpłaty poprzez sieć Western Union zgłosić się do którejkolwiek placówki naszego Banku, wypełnić formularz WYPŁATA albo podać niezbędne dane oraz okazać dokument tożsamości. Wypłata następuje w gotówce, w walucie polskiej (PLN) lub dolarze amerykańskim (USD).

  Wpłata środków
  Aby wysłać pieniądze za granicę należy zgłosić się do którejkolwiek placówki naszego Banku, wypełnić formularz WPŁATA oraz wpłacić kwotę przekazu i uiścić opłatę. Po otrzymaniu numeru kontrolnego transakcji od operatora nadawca sam powiadamia telefonicznie odbiorcę o dokonaniu przekazu. Wpłaty dokonuje się w walucie polskiej (PLN) lub dolarze amerykańskim (USD).
  Pieniądze mogą być dostępne już w kilkanaście minut od nadaniu przekazu.
  Zlecenia wypłaty za granicę.wypłaty z zagranicy

  Bank Spółdzielczy w Przysusze reaizuje zlecenia płatnicze w walutach wymienialnych. Realizacja zleceń odbywa się w systemie SWIFT tj. w systemie międzynarodowej telekomunikacji finansowej, który gwarantuje niezawodny, szybki i bezpieczny transfer środków.

  Polecenie wypłaty za granicę
  Polecenie wypłaty oznacza zlecenie dokonania przelewu określonej kwoty pieniężnej (wyrażonej w walucie obcej lub w PLN) wskazanej osobie fizycznej lub prawnej na jej rachunek we wskazanym banku zagranicznym lub krajowym. Bank na podstawie pisemnej dyspozycji zleceniodawcy zobowiązuje się do przekazania środków pieniężnych w określonej wysokości na rzecz wskazanego beneficjenta w formie polecenia wypłaty skierowanego do banku beneficjenta.

  Polecenie wypłaty z zagranicy
  Polecenie wypłaty z zagranicy oznacza zlecenie wypłacenia określonej kwoty pieniężnej (wyrażonej w walucie obcej lub PLN) na rzecz wskazanego beneficjenta (wskazany w poleceniu wypłaty podmiot, na rzecz którego ma być dokonana wypłata), otrzymane od banków zagranicznych lub krajowych.

  BS Przysucha gwarantuje:

  • bezpieczny transfer środków,
  • szybką realizację zleceń,
  • atrakcyjne kursy kupna/sprzedaży walut (według tabeli kursów walut obowiązujących w Banku).

  Aktualności

  Komunikat Zebranie Przedstawicieli 2018
  05/06/2018
  News
  Zarząd Banku Spółdzielczego w Przysusze informuje, że w dniu 19.06.2018r. o godz. 11.00 odbędzie się Zebranie Przedstawicieli w Restauracji „Cichy Dworek” w Mroczkowie Gościnnym k/Opoczna.
  Karta mobilna
  01/06/2018
  News
  Bank w telefonie? TAK! Teraz to możliwe!
  Informacja w sprawie ochrony danych osobowych
  22/05/2018
  News
  Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 maja 2018r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy w sprawie ochrony danych osobowych, znane powszechnie jako RODO.
  Kredyt mieszkaniowy "MÓJ DOM"
  18/05/2018
  News
  Chcesz zamieszkać u siebie? TAK – pomożemy Ci w tym! Kredyt mieszkaniowy „MÓJ DOM” z niską marżą jest idealny dla Ciebie.
  Nadchodzą wielkie emocje
  30/04/2018
  News
  Promocja kart Visa
  Zmiany w regulaminie - klienci instytucjonalni
  09/04/2018
  News
  Od dnia 1 maja 2018 roku zacznie obowiązywać nowy „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych”.